CSM POLI IASI(JUNIORI B)-ACS LUCEAFARUL 2011 IASI 1-2 (1-0),VICTORIE FRUMOASA IN PRIMUL JOC AMICAL IMPORTANT DIN ACEST AN !! - 18 Aprilie 2012 - Site Club Sportiv
Luni, 2017-02-27, 2:21 PM | Bine aţi venit Vizitator

CS LUCEAFARUL 2011 IASI

Principală » 2012 » Aprilie » 18 » CSM POLI IASI(JUNIORI B)-ACS LUCEAFARUL 2011 IASI 1-2 (1-0),VICTORIE FRUMOASA IN PRIMUL JOC AMICAL IMPORTANT DIN ACEST AN !!
4:12 PM
SAMBATA,28.01.2017,ORA 14.30,PE TERENUL SINTETIC DIN COPOU,  ECHIPA  JUNIORILOR NOSTRI A CASTIGAT CU SCORUL FINAL DE 2-1,LA PAUZA 0-1,IN FATA UNUI ADVERSAR DE CALITATE:JUNIORII B AI CSM POLI IASI,GRUPARE CARE EVOLUEAZA IN LIGA ELITA JUNIORI A CAMPIONATULUI NATIONAL ! DUPA O PRIMA REPRIZA TIMIDA CA JOC,IN CARE GAZDELE AU MARCAT LA SINGURA OCAZIE,A URMAT O A DOUA REPRIZA DE O MARE CALITATE,BAIETII NOSTRI INTORCAND REZULTATUL,PRIN DUBLA LUI MARIAN SAVA ! VICTORIA PUTEA FI SI MAI CLARA DACA NU SE MAI IROSEAU 4-5 OCAZII MARI IN FATA PORTII GAZDELOR !
ECHIPA FOLOSITA:Mazilu-Raus(Hodea),Frunza,Radu(Leonte),Lucan(Gradinariu)-Tabuc(Balan),Matasel(Cristea),Sima,Chiriac(Stavarache)-Vieru(Corjan),Sava M.  (Abunei). Nu au fost utilizati: Rusu si Nita.

DE REMARCAT COMBATIVITATEA,AMBITIA SI DORINTA DE VICTORIE A JUNIORILOR NOSTRI,CARE NE DAU SPERANTE MARI CA ANUL ACESTA VOM MAI CUCERI TITLURI DE CAMPIONI ! NU PUTEM TRECE CU VEDEREA SI ABSENTII DE LA ACEASTA DISPUTA: Sava Samuel(bolnav),Moraru Cornel,Mertic Cristian,
Mihalache Sebastian si Busmachiu Alexandru(absent nemotivat) ! ATENTIE ! ABSENTELE NEMOTIVATE LA JOCURI VOR ATRAGE ELIMINAREA DIN LOTUL FINAL PENTRU CAMPIONATUL NATIONAL DIN TOAMNA,PRIORITAR PENTRU NOI FIIND SERIOZITATEA SI PREGATIREA PENTRU PERFORMANTA !
FELICITARI BAIETI PENTRU PRESTATIE SI SUCCES IN CONTINUARE !

NU UITATI !

SERIOZITATEA, DORINTA DE VICTORIE, AMBITIA SI MUNCA VA VOR ASIGURA UN VIITOR DEOSEBIT IN FOTBALUL DE PERFORMANTA !

Vizualizări: 3814 | Adăugat de: Andrew | Rating: 4.8/5
Total comentarii : 4
1
Felicitari baietilor pentru victoria de astazi! La mai multe! :)

2
Felicitari celor trei baieti selectionati, dar si lui ”Pui” pentru calitatea jocului pe care o practica si pentru seriozitatea de care da dovada la antrenamente si meciuri ! :)))