ACS LUCEAFARUL 2011 IASI-CS TOMESTI 15-0 (9-0)! VICTORIE CLARA IN ETAPA 3-RETUR LA JUNIORI A1, INTARIND POZITIA DE LIDER !! - 18 Aprilie 2012 - Site Club Sportiv
Miercuri, 2017-03-29, 12:10 PM | Bine aţi venit Vizitator

CS LUCEAFARUL 2011 IASI

Principală » 2012 » Aprilie » 18 » ACS LUCEAFARUL 2011 IASI-CS TOMESTI 15-0 (9-0)! VICTORIE CLARA IN ETAPA 3-RETUR LA JUNIORI A1, INTARIND POZITIA DE LIDER !!
4:12 PM
DUMINICA,26.03.2017,ORA 10.00,PE TERENUL DIN LOCALITATEA POPRICANI,  ECHIPA  JUNIORILOR A1 A INVINS CATEGORIC, CU SCORUL FINAL DE 15-0,LA PAUZA 9-0,ECHIPA SIMILARA:CS TOMESTI! PARTIDA CONTAND PENTRU ETAPA 3-RETUR,A FOST CONTROLATA IN TOTALITATE DE BAIETII NOSTRI CARE AU PRESTAT UN JOC DE CALITATE,IN VITEZA,OBTINAND USOR CELE 3 PUNCTE PUSE IN JOC(IN MINUTUL 10 ERA DEJA 4-0),SCORUL FINAL PUTAND FI SI MAI MARE,ARBITRUL NEACORDAND 3 PENALTY-URI CLARE,PLUS RATARI MULTE LA FINALIZARE,CU UN ADVERSAR PUTERNIC FIZIC,DAR MODEST DIN PUNCT DE VEDERE FOTBALISTIC!
 FESTIVALUL DE GOLURI A FOST SEMNAT DE: CATALIN TABUC-5,MARIAN SAVA-4,COSMIN LUCAN-2,VASI MATASEL-2,MARIAN CHIRIAC-1 SI SERBAN RAUS-1  !
ECHIPA FOLOSITA:Mazilu-Raus,Sumanariu,Radu,Lucan(Hodea)-Matasel, Sima, Corjan(Nita),Chiriac-Sava M.,Tabuc

DE REMARCAT CA JUNIORII NOSTRI SI-AU CONSOLIDAT POZITIA DE LIDERI IN CLASAMENT,ACUMULAND 25 DE PUNCTE SI UN GOLAVERAJ DE 51-10,PRINTR-O DORINTA MARE DE VICTORIE,DOVEDINDU-SI VALOAREA INCONTESTABILA  !
 FELICITARI SI SUCCES IN CONTINUARE !

NU UITATI !

SERIOZITATEA, DORINTA DE VICTORIE, AMBITIA SI MUNCA VA VOR ASIGURA UN VIITOR DEOSEBIT IN FOTBALUL DE PERFORMANTA !

Vizualizări: 3892 | Adăugat de: Andrew | Rating: 4.8/5
Total comentarii : 4
1
Felicitari baietilor pentru victoria de astazi! La mai multe! :)

2
Felicitari celor trei baieti selectionati, dar si lui ”Pui” pentru calitatea jocului pe care o practica si pentru seriozitatea de care da dovada la antrenamente si meciuri ! :)))