"SET SI MECI":ACS LUCEAFARUL 2011 IASI-FLACARA ERBICENI 6-0 (3-0), LA JUNIORI A1,IN ETAPA 8,PRIMA DIN RETUR,IN TUR FIIND 6-1 TOT PENTRU NOI! - 10 Aprilie 2012 - Site Club Sportiv
Duminică, 2016-12-04, 3:12 PM | Bine aţi venit Vizitator

CS LUCEAFARUL 2011 IASI

Principală » 2012 » Aprilie » 10 » "SET SI MECI":ACS LUCEAFARUL 2011 IASI-FLACARA ERBICENI 6-0 (3-0), LA JUNIORI A1,IN ETAPA 8,PRIMA DIN RETUR,IN TUR FIIND 6-1 TOT PENTRU NOI!
7:20 PM

DUMINICA,27.11.2016,PE STADIONUL TINERETULUI ,ORA 10.00,ECHIPA JUNIORILOR A1 A OBTINUT O NOUA VICTORIE, IMPOTRIVA ECHIPEI FLACARA ERBICENI,CU SCORUL FINAL 6-0,LA PAUZA 3-0 ! JOCUL CONTAND PENTRU ETAPA 8,PRIMA DIN RETUR,A FOST CONTROLAT CLAR DE JUNIORII NOSTRI,SUPERIORI NET ADVERSARILOR,CREINDU-SI OCAZII MARI DE A MARCA  ! DE ALTFEL NUMARUL MARE DE RATARI A LIMITAT SCORUL DOAR LA UNUL DE SET,LA TENIS,IAR CUM SI IN TUR,IN DEPLASARE AM CASTIGAT CU SCORUL DE 6-1,PUTEM SPUNE:SET SI MECI PENTRU BAIETII NOSTRI IN DUBLA CONFRUNTARE CU ECHIPA DIN ERBICENI! GOLURILE AU FOST REUSITE DE CATALIN TABUC-2, VLADUT ABUNEI-1, COSMIN LUCAN-1, VASI MATASEL-1 SI MARIAN SAVA-1!                                                                              ECHIPA FOLOSITA:Mazilu-Raus(Hodea)(Leonte),Radu,Frunza(Vieru),Lucan-Mertic    (Sava M.),Sima(Stavarache),Corjan,Chiriac(Cristea)-Abunei(Tabuc).

DE REMARCAT FAPTUL CA ECHIPA NOASTRA OCUPA PRIMA POZITIE IN CLASAMENT AVAND 6 VICTORII,UN EGAL SI O POSIBILA INFRANGERE LA MASA VERDE(SE VA DECIDE MIERCURI LA COMISIA DE DISCIPLINA),AVAND 19 PUNCTE,GOLAVERAJ 33-6 !   DE ASEMENEA TREBUIE CONSEMNAT FAPTUL CA IN ECHIPA OASPETE AU EVOLUAT 4 SENIORI,JUNIORII NOSTRI FIIND MAI MICI CU 1-3 ANI DECAT JUCATORII DIN ACEASTA COMPETITIE !

BRAVO BAIETI !                                                                                                         SI CEL MAI IMPORTANT

...

NU UITATI: SERIOZITATEA, DORINTA DE VICTORIE, AMBITIA SI MUNCA VA VOR ASIGURA UN VIITOR DEOSEBIT IN FOTBALUL DE PERFORMANTA !

Vizualizări: 2259 | Adăugat de: Andrew | Rating: 4.8/5