Joi, 2017-11-23, 3:44 PM | Bine aţi venit Vizitator

CS LUCEAFARUL 2011 IASI

Principală » 2012 » Aprilie » 10 » VICTORIE CONSISTENTA,IN 3 REPRIZE: UNIREA SCANTEIA-ACS LUCEAFARUL 2011 IASI 1-6 (1-1,0-2,0-3), IN ULTIMUL AMICAL LA JUNIORI A1!
7:20 PM

JOI,19.10.2017,PE TERENUL DIN LOCALITATEA SCANTEIA,ORA 17.00,JUNIORII NOSTRI A1 AU INVINS CATEGORIC IN URMA DISPUTARII A 3 REPRIZE(CONFORM INTELEGERII DINTRE CELE DOUA BANCI TEHNICE) CU SCORUL DE 6-1,PE REPRIZE: 1-1,0-2 SI 0-3, ECHIPA SIMILARA UNIREA SCANTEIA ! JOCUL A FOST UNUL CONTROLAT DE BAIETII NOSTRI,IN FATA UNUI ADVERSAR INCOMOD,DAR SI PE UN TEREN DIFICIL CA SUPRAFATA,CARE A CREAT DESTULE IMPRECIZII LA CONSTRUCTIE SI LA FINALIZARE SCORUL FINAL FIIND LIMITAT DE RATARI NUMEROASE IN FATA PORTII GAZDELOR !   GOLURILE  AU FOST REUSITE DE: MARIAN SAVA-2,SAMI SAVA-1, VASI MATASEL-1, DENIS SIMA-1 SI  ALEX STOIAN-1  !                                                                                ECHIPA FOLOSITA:Serban(Chiriac A.)-Hodea(George),Sumanariu,Radu,Leonte(Alex)-Gavriluta (Sava M.),Sima,Matasel(Stavarache),Sava S.(Sovea)-Tasmoc(Bresug)(Morari),Vieru (Stoian)                                                                                                                         DE REMARCAT FAPTUL CA  DIN ECHIPA NOASTRA AU LIPSIT CATIVA JUCATORI IMPORTANTI: Serban Raus si Cristi Grigoras(accidentati),Marian Chiriac(invoit),IN ACESTA DISPUTA CU O CONTRACANDIDATA LA TITLU !

FELICITARI  BAIETI !

SI CEL MAI IMPORTANT

...

NU UITATI: SERIOZITATEA, DORINTA DE VICTORIE, AMBITIA SI MUNCA VA VOR ASIGURA UN VIITOR DEOSEBIT IN FOTBALUL DE PERFORMANTA !

Vizualizări: 2811 | Adăugat de: Andrew | Rating: 4.8/5